Duyurular
  Döviz Çevirici
  Güncel Haberler
JAVAScript İndir - Türkçe JAVAScript Kaynağınız

Bunun için firmamız makine alımlarında çevreye duyarlı makinelerin alınmasına özen göstermiştir. Bununla birlikte eski model olan makinelerimizin revizyonları yapılarak, daha zararsız eksoz salınımları sağlanmıştır.
  KALİTE ve ÇEVRE POLİTİKAMIZ
Firmamız yapmış olduğu işleri göz önüne alarak 2006 yılında Uluslar arası Belgelendirme firması olan AQC firması ile yapılan çalışmalar sonucunda ISO 14001-2004 ve ISO 9001 - 2008 belgelerini almıştır.

Bunun yanında firmamız marka tescilini de yaptırmıştır
Bütün yapmış olduğumuz işlerde öncelikli hedefimiz kalitedir, bununla birlikte işi yaptıran özel ve resmi kurumun memnuniyetidir.

Kalitenin daha üst seviyeye çıkarılması için her türlü ticari faaliyetler ile ilgili belgeler alınarak, yürürlükte olan yönetmeliklere uygun çalışmalar yapılmaktadır. Taşımacılık ile ilgili olarak K Belgesi ile Orta Düzey Yöneticilik Belgesi firmamızda mevcuttur.
Ağırlıklı iş kolumuz hafriyat olduğundan iş makinelerinde çalışan bütün personelimiz gerekli eğitimlere gönderilmiş ve operatörlük belgeleri alınmıştır. Kamyonlarda görev yapan bütün şoförlerimiz eğitimli, tecrübeli ve gerekli olan bütün belgelere sahip elemanlarımızdır.

Yönetim düzeyinde bulunan personelimiz firmamız çalışması ile ilgili zaman zaman açılan eğitimlere katılmaları sağlanmıştır. Bununla birlikte Resmi kurumlar ile olan çalışmalarımızda ve diyaloglarımızda en hassas bir biçimde davranılarak firmamızın kötü intiba bırakması önlenmiştir.
ağaçların korunmasına dikkat edilerek, bazen kazı alanlarında değişikliğe gidilmiştir. Taşınan hafriyatların çevreye zarar vermemesi için kamyonlarımız yönetmelik esaslarına göre çalıştırılmıştır.
   

Sürekli işimizin olduğu Resmi kurum ve bankalar ile olan işlerimizde ödemelerimizin günlük yapılmasına özen gösterilmektedir.

Kalitenin firmamızda topyekûn bir şekilde her alanda daha iyi olabilmesi için araştırmalar yapılarak personelimize gerekli eğitimlerin verilmesi sağlanacaktır.

Kaliteli hizmetin yanı sıra bilinmelidir ki çevreye önem yaptığımız iş ile bağlantılıdır.
Personelimize çevre konusunda eğitim verilerek, çevre temizliği bilinci anlatılmıştır. Çevre ve Orman Bakanlığının bu konuda yayınladığı firmamızın çalışma alanını ilgilendiren konularda ilgili yönetmeliklere göre hareket edilmesine özen gösterilmiştir. Maden sahalarımızda Çevre ve Orman Bakanlığının yayınladığı yönetmeliklere uygun hareket edilmiştir ve edilmektedir. Ağırlıklı iş kolumuz orman işleri olduğundan ormanlık alanlarda ki çalışmalarda yeşilin korunmasına özen gösterilmiştir. Yapmış olduğumuz her türlü özel hafriyat alanlarında yapılan hafriyatlarda mevcut
Web Sayfamız ziyaretleri ile ilgili istatistikleri görmek için tıklayın - Uymanlar Hafriyat
- Ziyaretçi Sayımız -
Web Sayfamız ziyaretleri ile ilgili istatistikleri görmek için tıklayın - Uymanlar Hafriyat
Uymanlar Hafriyat web sitesi
1995'ten günümüze
güvenle | birlikte
© Copyright 2010 UYMANLAR HAFRİYAT  |  Tüm hakkı saklıdır

[ Karamanlı Mah. Konuralp Cad. Uyman Apt. No:27/A  BOLU  |  Tel: 0374 218 13 09 - 0374 212 16 73  |  Faks: 0374 215 07 11 ]
Öncelikli hedefimiz kalite ve müşteri memnuniyeti
Öncelikli hedefimiz kalite ve müşteri memnuniyeti
Bolu Valiliği Resmi Web Sitesi
İzzet Baysal Vakfı Web Sitesi
Bolu Belediye Başkanlığı Resmi Web Sitesi
Bolu Bayındırlık ve İskan İl Müdürlüğü Resmi Web Sitesi
Sosyal Güvenlik Kurumu Resmi Web Sitesi
Boluspor Resmi Web Sitesi
İzzet Baysal Vakfı Web Sitesi
Google PageRank
SEO Stats